Bilderberg Kdo tahá za nitky moci

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788087642313
Spiknutí špiček z ekonomiky, politiky a médií
Značka: Keltner

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
323 Kč
323 Kč
Anotace
Kdo ze zákulisí řídí světovou politiku...? Proč se každým rokem schází vždy na tajném místě a za nejpřísnějších bezpečnostních opatření finanční, průmyslové, politické a mediální elity spolu s generalitou a tajnými službami a o čem jednají? Proč jsou zasedání skupiny Bilderberg utajována před veřejností, přestože se jedná především o věc veřejného zájmu? Má národní stát šanci proti „světovému koncernu“? Jak to bylo se založením Evropské unie doopravdy? Proč musela být bombardována Jugoslávie? Je šlechta již bez politického vlivu? Co mají jezuité společného s dnešními elitami? K čemu mají sloužit krize a kdo je řídí? Jakou roli hraje židovská lobby v americké politice a co je to Projekt pro nové americké století?
Na základě málo dostupných dokumentů se na všechny tyto a další otázky snaží dát odpověď bestsellerový autor Gerhard Wisnewski ve své knize „BILDERBERG - kdo tahá za nitky moci“. Autor nachází zajímavé souvislosti ve sférách mocných tohoto světa, které otevřou mnohému z nás oči, protože mainstreamová média většinou takový úhel pohledu na věci nepřináší.
O autorovi:
Gerhard Wisnewski, nar. 1959, se zabývá nejrůznějšími stránkami skutečnosti. Od roku 1986 pracuje tento promovaný politolog na volné noze jako autor, spisovatel a filmový dokumentarista. Řada jeho knih se stala bestsellery. Sám říká: „Jsem věrný ideálům demokratické, investigativní žurnalistiky a věřím v nutnost kontroly politické moci mocí Čtvrtou. Politicky korektní, konsenzuální novinařinu, jež směřuje k tomu, aby novinář zaujal korektní stanovisko, odmítám. Domnívám se, že pohodlná žurnalistika je rozpor sám o sobě a že k úkolům novináře patří být nepohodlný.“
Informace o sortimentu
Podnázev Spiknutí špiček z ekonomiky, politiky a médií
Název v originále Drahtzieher der macht
Druh sortimentu Kniha
Autor Gerhard Wisnewski
Značka Keltner
V prodeji od 25.11.2015
Rok vydání 2015
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 14,8 x 20,8 x 2,9 cm
Hmotnost 0,41 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 320
Poslední dotisk 11/2017
ISBN 978-80-87642-31-3
EAN 9788087642313
Interní kód 0195077
Produktový manažer Veronika Lazecká (veronika.lazecka@knihcentrum.cz)