Připravujeme

Deep learning v jazyku Python

Pevná bez přebalu lesklá
EAN:9788024731001
Knihovny Keras, TensorFlow
23.05.2019
Značka: GRADA

Připravovaná novinka s plánovaným vydáním do 7 dnů. Expedujeme do dvou pracovních dnů po vydání.

Dostupnost: NOVINKA do 7 dnů odesíláme
499 Kč
Anotace

Strojové učení zaznamenalo v posledních letech pozoruhodný pokrok od téměř nepoužitelného rozpoznávání řeči a obrazu k nadlidské přesnosti. Od programů, které nedokázaly porazit jen trochu zkušenějšího hráče go, jsme dospěli k přemožiteli mistra světa.

Za pokrokem ve vývoji učících se programů stojí tzv. hluboké učení (deep learning) – kombinace technických vylepšení, osvědčených postupů a teorií, které umožnily vyvinout množství dříve nerealizovatelných inteligentních aplikací. S jejich pomocí pak můžeme například analyzovat text či mluvené slovo, překládat z jazyka do jazyka, rozpoznávat osoby na sociálních sítích nebo používat samořídící automobily.

Tato kniha naučí čtenáře navrhovat hluboce se učící systémy v jazyku Python, který je v současnosti nejpoužívanějším programovacím jazykem pro vývoj těchto systémů, a knihovny Keras a TensorFlow používané většinou vítězů soutěží systémů pro hluboké učení. Po prostudování knihy získáte znalosti a praktické dovednosti, díky nimž budete moci aplikovat hluboké učení ve svých vlastních projektech.

Čtenáři této publikace potřebují jen středně pokročilé dovednosti tohoto jazyka a nemusí mít předchozí zkušenosti se strojovým učením ani s knihovnami Keras nebo TensorFlow.

Autorem knihy je François Chollet, výzkumník Google na poli umělé inteligence a tvůrce knihovny Keras.

Informace o sortimentu
Podnázev Knihovny Keras, TensorFlow
Druh sortimentu Kniha
Autor François Chollet
Značka GRADA
Vychází 23.05.2019
Rok vydání 2019
Pořadí vydání 1. vydání
Vazba Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran 328
Edice myslíme v...
ISBN 978-80-247-3100-1
EAN 9788024731001
Interní kód 0296064
Produktový manažer Hana Mýdlová (hana.mydlova@knihcentrum.cz)