Deník jedné mrchy

Pevná s přebalem matná
EAN:9788072174652
Značka: JOTA

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
258 Kč
258 Kč
Anotace
Deník jedné mrchy a jeho hlavní hrdinka Margaret jsou temnější drsnější podobou Bridget Jonesové. Suzanne Hawleyová srší humorem, ale má pochopení pro temné stránky lidské duše.
Dívky a ženy si začnou psát deník, když jsou v krizi, když si neví se svým životem rady, opustil je přítel, mají pocit, že se jim vše hroutí pod rukama. To je přesně případ Margaret, které všichni říkají Maggs. Učí dramatickou výchovu na prestižní dívčí škole. Ani této školy ano své profese si příliš necení, považuje to celé za velké divadlo pro dcery zbohatlíků. Její přítel Jamie se s ní rozejde právě kvůli takovému motýlku ze společnosti, povrchnímu, namyšlenému, ale s velmi bohatými rodiči. Maggs se propadá do stále hlubších depresí. Navštěvuje psychiatričku Alison, ale na její rady programově nedbá a dělá pravý opak toho, co Alison řekne. Až na jednu výjimku, podle doporučení Alison si začne psát deník.
Deník, kterému se Maggs se vším svěřuje, je sledem katastrof, průšvihů, mejdanů s hroznými konci, jedna opilecká noc střídá druhou. Osnuje intriky, jak dostat svého přítele zpět a jak znemožnit svou sokyni. Ovšem každá ostuda, kterou pro ni naplánuje, se obrátí proti Maggs. Čím dál obsáhlejší pasáže věnuje novénu školníkovi, je to Ir, je mladý, je hezký a Maggs jej považuje za burana. Kromě toho je neskutečně sexy.
Získá Margaret svého sofistikovaného přítele Jamiho zpět nebo podlehne ďábelskému kouzlu irského dělníka? Možná z toho zápasu vztahů vyjde jen osamělá, ale silná dívka.
Informace o sortimentu
Název v originále Alison says
Druh sortimentu Kniha
Autor Suzanne Hawleyová
Značka JOTA
V prodeji od 14.12.2006
Rok vydání 2006
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 13,0 x 20,0 x 2,4 cm
Hmotnost 0,39 kg
Vazba Pevná s přebalem matná
Počet stran 264
Edice Pro ženy s nadhledem
Poslední dotisk 02/2012
ISBN 80-7217-465-7
EAN 9788072174652
Interní kód 0071492
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)