Druhý život

Pevná s přebalem lesklá
EAN:9788024256207
Žije dva životy. Ztratit může oba...
Značka: Knižní klub

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
299 Kč
299 Kč
Anotace
Do jaké míry můžeme doopravdy znát druhého člověka? A sebe sama? A jak daleko jsme ochotni zajít, abychom zjistili pravdu o člověku, jehož milujeme? Netrpělivě očekávaný druhý román od autora bestselleru Dřív než půjdeš spát vypráví o ženě s utajenou identitou, která má moc ji zničit.

Když se Julia dozví, že její sestra byla brutálně zavražděna, vypraví se do Paříže s nutkavou touhou zjistit víc. Od sestřiny spolubydlící se dozvídá, že Kate s oblibou vyhledávala sexuální dobrodružství na internetu, a napadne ji, že vrahem mohl být jeden z jejích četných on-line kontaktů. Namísto toho, aby se však obrátila na policii, přihlásí se na sestřin účet na webové seznamce – a vydává se na nebezpečnou výpravu do neprobádaného světa vlastních erotických tužeb. Poté, co se zaplete se záhadným cizincem, s nímž se seznámila přes internet, ztrácí Julia čím dál více kontrolu nad svým životem. Hledání odpovědi na otázku, co se vlastně její sestře stalo, však ohrožuje nejen ji samotnou, ale i její rodinu. Protože tuhle smrtelně nebezpečnou hru si mohou dovolit hrát jen ti, kteří mají sami čisté svědomí…

Strhující a znepokojivý psychologický thriller nám dává nahlédnout do zákulisí utajených životů, které vedeme. A do temných zákoutí, v nichž se bezděčně můžeme octnout.

Informace o sortimentu
Podnázev Žije dva životy. Ztratit může oba...
Druh sortimentu Kniha
Autor S. J. Watson
Překladatel Radovan Baroš
Značka Knižní klub
V prodeji od 16.11.2016
Rok vydání 2016
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 13,5 x 21,0 x 3,6 cm
Hmotnost 0,41 kg
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Počet stran 448
ISBN 978-80-242-5620-7
EAN 9788024256207
Interní kód 0215035
Produktový manažer Jana Hulová (jana.hulova@knihcentrum.cz)