Konec řetězce

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788074734625
Značka: Kniha Zlín

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
289 Kč
289 Kč
Anotace

Strhující pátrání po velkých životních záhadách sleduje několik zdánlivě samostatných dějových linií, které se posléze protnou v neuvěřitelném a děsivém příběhu. V Amsterdamu beze stopy zmizí mladá lingvistka, v zapadlé berlínské uličce dojde k vraždě neznámého muže, ze stockholmské nemocnice je po neúspěšném pokusu o sebevraždu unesen padesátiletý William Sandberg. Zprvu se zdá, že spolu podivné události nijak nesouvisí, postupně však vyplouvají na povrch hrůzné důsledky dávného, přísně střeženého tajemství. Bývalý vojenský špion William Sandberg se probere z bezvědomí na starobylém zámku, kam jej převezla tajná organizace, aby rozluštil obsáhlý šifrovaný text záhadného odesílatele.

Williamova bývalá manželka, novinářka Christina, se s mužovým zmizením odmítá smířit a společně se svým asistentem Leem postupně odhaluje stále strašnější pravdu. Williamův úkol má pouze zastřít sktečné plány jeho únosců, a zatímco si špion se svou spoluvězenkyní, sumeroložkou Janine, láme hlavu nad zprávou, čas nemilosrdně běží... Konec řetězce je skvěle napsaný napínavý román, který kromě kriminální záplatky a širokého geografické záběru přináší i zajímavé otázky týkající se původu lidstva a skrytých hrozeb, jenž se mu v budoucnu mohou stát osudné.

Informace o sortimentu
Název v originále Slutet pa kedjan
Druh sortimentu Kniha
Autor Fredrik T. Olsson
Překladatel Jana Thomsen
Značka Kniha Zlín
V prodeji od 22.06.2016
Rok vydání 2016
Pořadí vydání 2. vydání
Rozměry 12,2 x 19,6 x 5,0 cm
Hmotnost 0,57 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 584
Edice Fleet
ISBN 978-80-7473-462-5
EAN 9788074734625
Interní kód 0207547
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)