Křišťálové království

Pevná s přebalem lesklá
EAN:9788075443953
Příběh ze světa Tryllů Kroniky Kaninu
Značka: COOBOO

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
299 Kč
299 Kč
Anotace
Křišťálové království je název třetího dílu trilogie ze světa Tryllů, kterou napsala Amanda Hockingová.
Kanin je bohaté království, ale je to jen proto, že své děti umisťují do vhodných lidských rodin jako podvržence. Vhodných v tomto případě znamená co nejbohatších. Jedno miminko vymění za druhé a čekají. Až dítě dosáhne plnoletosti, a tedy i na svůj svěřenecký fond, přijede pro něj agent, který mu vysvětlí, kdo je a odveze ho k původním rodičům.

Přesně takovou agentkou byla Brynn. Odjakživa žije v království, ale přesto má s podvrženci něco společného. Cítí, že nepatří tam, kde vyrostla. A když přijde shodou okolností na machinace, za nimiž stojí někdo z královské rodiny, potíže na sebe nenechají dlouho čekat. Obviní ji neprávem z vraždy, velezrady a chtějí umlčet. Podaří se ji utéct znovu do světa lidí. Tentokrát už ne jako agentka, ale jako uprchlice. Existuje někdo, kdo by ji mohl pomoci. Krásný a záhadný Konstantin Black, který se kdysi pokusil před jejíma očima zavraždit jejího otce. Úhlavní nepřítel je nyní jediným spojencem v boji proti těm, kdo chtějí zničit její království. Musí očistit své jméno a získat zpět čest. Jenže přitom vyplouvají na povrch nejtemnější tajemství vládců Kaninu. Už nikdy nic nebude stejné jako dřív.
Román Křišťálové království právě začíná…

 
Předchozí díly:

Informace o sortimentu
Podnázev Příběh ze světa Tryllů Kroniky Kaninu
Druh sortimentu Kniha
Autor Amanda Hockingová
Značka COOBOO
V prodeji od 02.10.2017
Rok vydání 2017
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 14,0 x 20,8 x 3,6 cm
Hmotnost 0,48 kg
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Počet stran 352
ISBN 978-80-7544-395-3
EAN 9788075443953
Interní kód 0242163
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)