Legal English

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788087212066
Part I
Značka: Leges

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
250 Kč
213 Kč
250 Kč
213 Kč
Anotace
Nově zpracovaná učebnice právnické angličtiny je určena zejména studentům práva, aplikované lingvistiky, tlumočníkům a překladatelům. Jejím cílem je poskytnout studentům základy právnické angličtiny potřebné pro jejich budoucí profesní rozvoj, zároveň se snaží rozvíjet znalosti obecného jazyka. Jednotlivé lekce obsahují texty s právní tématikou, klíčová slovíčka, případy z právní praxe, otázky k zamyšlení a několik druhů cvičení. Některé úkoly studenty motivují ke srovnání českého právního systému s anglo-americkým systémem common law.

Učebnice je rozdělena na dva díly, z nichž předkládáme první, který je zaměřen na ústavní právo, trestní právo, právo civilních deliktů (tzv. torts) a rodinné právo.

Uživatelskou přitažlivost umocňují obrázky a veselé ilustrace.

This reedited textbook of legal English is suitable for students of law, applied linguistics, translators and interpreters. It is aimed at providing students with necessary background in legal English for their professional development, as well as improving general language skills. The lessons include legal texts, key terms, cases, problems followed by questions or tasks and wide range of interactive exercises. Some tasks encourage the student to compare the Czech legal system with the Anglo-American common law system.
The textbook is divided in two parts. Now presented part I comprises constitutional, criminal law, law of torts and family law.
Use appeal intensify pictures and joyful illustrations.

Informace o sortimentu
Podnázev Part I
Druh sortimentu Kniha
Autor Eva Přidalová, Kamila Tozzi
Značka Leges
V prodeji od 09.09.2011
Rok vydání 2008
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 16,0 x 23,0 x 1,2 cm
Hmotnost 0,32 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 208
Edice STUDENT
ISBN 978-80-87212-06-6
EAN 9788087212066
Interní kód 0120024
Produktový manažer Martina Křístková (martina.kristkova@knihcentrum.cz)