My, utonulí

Pevná s přebalem lesklá
EAN:9788073904852
Vyjímečná svědectví, která popisuje hitorii formou legendárního eposu.
Značka: Omega

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
499 Kč
499 Kč
Anotace

Nesourodá posádka dánských námořníků v roce 1848 vyplouvá z ostrovního městečka Marstal, aby čelila Němcům. Ne všichni se však z boje vrátí – a ti, co ano, už nikdy nebudou jako dřív. Patří k nim i smělý Laurids Madsen, který ihned znovu prchá na širé moře.

Když jeho syn Albert dospěje, vydává se svého ztraceného otce hledat. Plavba ho zavede do nejvzdálenějších koutů světa a do spárů té nejhorší společnosti. Albert se vrací s tajemnou scvrklou hlavou a sužují ho neblahé předtuchy o krveprolití. V jeho rodném městě stále více a více velí ženy a mezi nimi je i vdova, jež chce všechny muže osvobodit od kruté nadvlády moře. 

Vypravte se z pustých skalisek Nového Foundlandu na úrodné plantáže na Samoi, z těch nejdrsnějších tasmánských oblastí na zamrzlá pobřeží severního Ruska. Román My, utonulí vypráví v průběhu sta let o dvou světových válkách a životě čtyř generací. Carsten Jensen dokázal vykreslit moudrý, humorný a napínavý příběh o otcích a synech, o ženách, které milují a nechávají doma a o vražedném příslibu moře. Tento román je předurčen k tomu, aby zaujal místo mezi nejlepší námořní literaturou.

To vše a mnohem víc se dočtete v úchvatné knize oceňovaného dánského autora Carstena Jensena.

Informace o sortimentu
Podnázev Vyjímečná svědectví, která popisuje hitorii formou legendárního eposu.
Název v originále WE, THE DROWNED
Druh sortimentu Kniha
Autor Carsten Jensen
Překladatel Eliška Jemelková
Značka Omega
V prodeji od 16.10.2017
Rok vydání 2017
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 14,5 x 21,0 x 4,5 cm
Hmotnost 0,90 kg
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Počet stran 720
ISBN 978-80-7390-485-2
EAN 9788073904852
Interní kód 0236486
Produktový manažer Tereza Wawreczková (tereza.wawreczkova@knihcentrum.cz)