Oblékáme okna

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788073660925

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
295 Kč
295 Kč
Anotace
Záclony, závěsy, rolety mohou podtrhnout, ale i zásadně proměnit vzhled vašeho domova. Na „oděv“ interiéru má vliv vkus jeho obyvatel, daná doba, země, společnost… Univerzální návod na dokonale zvolené textilie zkrátka neexistuje. Každý obytný prostor by však měl být odrazem svého uživatele. Jak se však vyznat v nepřeberném množství materiálů a vzorů, které lze najít na současném trhu s dekoračními textiliemi? Pomocnou ruku nabízí kniha Věry Pidrové. Poradí, jaké druhy záclon a závěsů použít do daného interiéru, jaké vlastnosti mají jednotlivé dekorační látky a které materiály jsou nejvhodnější právě pro vaše okna. Seznámí vás s posledními módními trendy i technologickými novinkami.
Kniha přináší množství užitečných informací o závěsných systémech a možnostech zastínění oken. Poradí, jak nechat závěsy nebo záclony odborně ušít „na míru“. Spoustu nápadů a praktických rad zde naleznou i dekoratéři-amatéři, kteří si troufnou obléci své okno sami. Autorka nezapomněla ani na zásady a tipy, jak se záclony, závěsy a další stínící technika ošetřují, aby zůstávaly stále stejně pěkné.
Oblékněte svá okna a staňte se díky této knize tvůrci svého domova - neboť jak praví autorka: textil tvoří prostor.
Informace o sortimentu
Druh sortimentu Kniha
Autor Věra Pidrová
Značka ERA vydavatelství
V prodeji od 19.06.2007
Rok vydání 2007
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 21,0 x 20,0 x 1,0 cm
Hmotnost 0,35 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 148
Edice Dům a zahrada
ISBN 80-7366-092-X
EAN 9788073660925
Interní kód 0076684
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)