Odměňování zaměstnanců ve veřejných službách a správě

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788071796152
Značka: C.H.BECK

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
470 Kč
470 Kč
Anotace
Dnem 1.1.2007 nabyl účinnosti nový zákoník práce, který kromě mnoha dalších změn v oblasti pracovněprávních vztahů, upravil souhrně otázku odměňování za práci vykonanou zaměstnanci v pracovním poměru a na základě dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr.
Publikace je zaměřena na odměňování zaměstnanců ve veřejných službách a správě, jejichž platové poměry jsou v podstatě v plné míře upraveny právními předpisy. Jejím cílem je upozornit na některé v praxi stále se opakující nedostatky při aplikaciplatových předpisů, jejichž konečným důsledkem je porušování základních principů odměňování za vykonanou práci vyjádřených především ústavně garantovaným právem na spravedlivou odměnu za vykonanou práci a dalších obecných zásad pracovněprávních vztahů, které se do oblasti odměňování promítají, a které postupně nabývají na důležitosti.
V zájmu poskytnutí celkového přehledu zahrnuje publikace právní úpravu platu i základní informace o pracovně právních institutech, které výkonem základních pracovněprávních vztahů a se vznikem práv v oblasti odměňování a práv dalších plnění souvisejí.
Publikace je určena především jako praktická pomůcka pro vedoucí zaměstnance, personalisty, mzdové účetní a další zaměstnance organizačních složek státu, územních samostprávných celků, státních fondů, příspěvkových organiczací, jejichž náklady a odměny za pracovní pohotovost jsou plně zabezpečovány z příspěvku na provoz poskytovaného z rozpočtu zřizovatele nebo z úhrad podle zvláštních právních předpisů a školských právníckých osob zřízených Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, krajem, obcí nebo dobrovolným svazkem obcí podle školského zákona, zabývající se právními vztahy a odměňováním.
Informace o sortimentu
Druh sortimentu Kniha
Autor JUDr. Jiří Kocourek
Značka C.H.BECK
V prodeji od 01.10.2009
Rok vydání 2007
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 14,5 x 22,5 x 1,0 cm
Hmotnost 0,21 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 130
Edice Beckovy příručky pro právní praxi
ISBN 978-80-7179-615-2
EAN 9788071796152
Interní kód 0099518
Produktový manažer Tereza Wawreczková (tereza.wawreczkova@knihcentrum.cz)