Potrava pro duši

Brožovaná bez přebalu matná
EAN:9788073702656
Šest klíčových změn ke znovunalezení sebe sama, když naše duše žízní po rovno...
Značka: Synergie

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
229 Kč
99 Kč
229 Kč
99 Kč
Anotace

Žijeme ve světě, který je v neustálém pohybu. Připadá vám život den ode dne rušnější, nabitý informacemi, plný povinností, přátel a rodiny, plný všeho... kromě naplnění? Spěch jako by se stal celosvětovou epidemií. I když kmitáte mezi samými příjemnými věcmi, jako jsou dobře placená a záslužná práce se skvělými kolegy či hezky prožitý čas s rodinou, cítíte se na konci dne vyčerpaní a přemoženi tíhou toho, co jste si naložili? Podle psycholožky Karen Horneffer-Ginter je právě to množství, které jste si naložili, tím, co vytváří propast mezi vaším vnějším životem a vnitřním já. Toto rozpojení může způsobit, že naše duše chřadne, nedokážeme prožívat radost a neslyšíme vnitřní hlas, který nám radí, co je teď v životě nejdůležitější.
V Potravě pro duši vám autorka kromě svého vlastního příběhu s humorem i hlubokou moudrostí nabízí postupy, jak kvalitně nasytit duši, která žízní po rovnováze a naplnění. Jde o šest klíčových změn, které můžete postupně začlenit do svého každodenního života. Začnete respektováním svého životního rytmu, následuje obrat dovnitř a naplnění, poté plné prožívání každého dne, vzpomínání na lehkost a vyrovnání se s nesnázemi. Vyzkoušíte-li popisované změny i vy, zjistíte, že najít rovnováhu, naplnění a radost ve víru každodenního života může být zábavné a snadné.

Informace o sortimentu
Podnázev Šest klíčových změn ke znovunalezení sebe sama, když naše duše žízní po rovno...
Název v originále Full Cup, Thirsty Spirit
Druh sortimentu Kniha
Autor Karen Horneffer-Ginter
Překladatel Klára Šumová
Značka Synergie
V prodeji od 09.10.2015
Rok vydání 2015
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 13,5 x 20,6 x 1,6 cm
Hmotnost 0,23 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu matná
Počet stran 208
ISBN 978-80-7370-265-6
EAN 9788073702656
Interní kód 0193813
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)