Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Pravidla soutěží

Úplná pravidla soutěže 

1. Knihkupectví KNIHY ZA BABKU, které provozuje společnost BOOKNET s.r.o., se sídlem Smetanovo náměstí 222/8, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, IČ: 25685449, vyhlašuje soutěže za podmínek níže uvedených.

2. Pořadatelem a organizátorem soutěže je Knihkupectví KNIHY ZA BABKU, které provozuje společnost BOOKNET s.r.o.

4. Výherce soutěže získá cenu při splnění podmínek stanovených v těchto pravidlech soutěže.

5. Soutěže se může zúčastnit každý návštěvník internetového knihkupectví www.knihy-za-babku.cz, který v rozhodném období správně zodpoví soutěžní otázky a zašle je na e-mail: webmaster@kzb.cz. Z jedné e-mailové adresy bude do soutěže přijata pouze jedna odpověď. 

6. Výhercem se stane soutěžící, kteří správně zodpoví soutěžní otázku/otázky, bude x-tý v pořadí (v každé soutěži je vyhlášeno jiné pořadí) a zašle odpověď na uvedený e-mail. Pořadí se počítá ze všech došlých odpovědí. 

7. Výherci budou zveřejněni na facebooku Knihy za babku do pěti pracovních dnů po ukončení soutěže. Výherci budou zároveň kontaktováni e-mailem. 

8. Cenu si výherce může vyzvednout v partnerských knihkupectvích.

9. Soutěže se mohou zúčastnit všechny fyzické osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společností ve skupině PEMIC a. s., jakož i osoby blízké těmto zaměstnancům dle definice stanovené zákonem č. 40/1964 Sb. v platném znění. Soutěž se řídí platnými zákony České republiky. 

10. Organizátor není zodpovědný za technické či programové chyby a omyly vzniklé během registrace a řízení soutěže. 

11. Organizátor si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže, délku trvání, jakož i na zrušení soutěže jednostranně a z jakéhokoliv důvodu. 

12. Soutěžící vyslovují svůj úplný a bezpodmínečný souhlas s těmito pravidly a zároveň berou na vědomí, že na získání ceny nevzniká právní nárok. Organizátor má právo jednostranně vyřadit soutěžícího v případě podezření z porušení pravidel soutěže nebo použití neregulérních postupů.

13. Soutěžící zároveň souhlasí s pořízením fotografie při převzetí výhry a uděluje souhlas pořadateli pro její použití k marketingovým účelům.
 
14. Jeden soutěžící může vyhrát v rámci dané soutěže pouze jednu knihu.


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

 

JavaScript musí být povolen