Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Pravidla soutěží

Úplná pravidla soutěže 

1. Knihkupectví KNIHY ZA BABKU, které provozuje společnost BOOKNET s.r.o., se sídlem Smetanovo náměstí 222/8, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, IČ: 25685449, vyhlašuje soutěže za podmínek níže uvedených.

2. Pořadatelem a organizátorem soutěže je Knihkupectví KNIHY ZA BABKU, které provozuje společnost BOOKNET s.r.o.

3. Výherce soutěže získá cenu při splnění podmínek stanovených v těchto pravidlech soutěže.

4. Soutěže se může zúčastnit každý návštěvník internetového knihkupectví www.knihy-za-babku.cz starší 18 let, který v rozhodném období správně zodpoví soutěžní otázky do komentářů na facebooku, případně na e-mail: webmaster@kzb.cz. Z jedné e-mailové adresy či facebookového účtu bude do soutěže přijata pouze jedna odpověď. 

5. Výhercem se stane soutěžící, kteří správně zodpoví soutěžní otázku/otázky, bude x-tý v pořadí (v každé soutěži je vyhlášeno jiné pořadí) . Pořadí se počítá ze všech došlých odpovědí a může být dáno losováním.

6. Soutěž bude vyhodnocena a výherci zveřejněni na facebooku Knihy za babku do pěti pracovních dnů po ukončení soutěže. 

7. Cenu si výherce může vyzvednout v partnerských knihkupectvích, po domluvě lze také zaslat poštou.

8. Soutěže se mohou zúčastnit všechny fyzické osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společností ve skupině PEMIC BOOKS a. s., jakož i osoby blízké těmto zaměstnancům dle definice stanovené zákonem č. 40/1964 Sb. v platném znění. Soutěž se řídí platnými zákony České republiky.

9. Organizátor není zodpovědný za technické či programové chyby a omyly vzniklé během registrace a řízení soutěže. 

10. Organizátor si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže, délku trvání, jakož i na zrušení soutěže jednostranně a z jakéhokoliv důvodu. 

11. Soutěžící vyslovují účastí v soutěži svůj úplný a bezpodmínečný souhlas s těmito pravidly a také se zpracováním osobních údajů pro účely soutěže. Zároveň berou na vědomí, že na získání ceny nevzniká právní nárok. Organizátor má právo jednostranně vyřadit soutěžícího v případě podezření z porušení pravidel soutěže nebo použití neregulérních postupů.

12. Soutěžící zároveň souhlasí s pořízením fotografie při převzetí výhry a uděluje souhlas pořadateli pro její použití k marketingovým účelům.
 
13. Jeden soutěžící může vyhrát v rámci dané soutěže pouze jednu knihu.

14. Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytujete pořadateli a nikoli Facebooku. Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěže musí být směřovány pořadateli či organizátorovi soutěže, nikoliv Facebooku.


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

 

JavaScript musí být povolen