Projezte se k hubenosti

EAN:9788087588611
Značka: COLUMBUS

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
299 Kč
299 Kč
Anotace

 

Chytrý, zdravý a dlouhodobě udržitelný způsob jak trvale zhubnout.  Důmyslné řešení problému vám umožní vybrat si ingredience, které budou vyhovovat vašim individuálním symptomům.

60 lahodných a snadných receptů, založených na potravinách, které vám pomohou snížit váhu.

 

„Projezte se k hubenosti „ může znít divně, když právě jídlo způsobilo vaši nadváhu. To, co škodí, však není konzumace jídla, ale nadměrné množství jídel špatného druhu. Jakmile se začnete zaměřovat na potraviny, které pomohou vašemu zažívacímu ústrojí a hormonálnímu a kardiovaskulárnímu systému fungovat na optimální úrovni, ztrácení váhy a její dlouhodobé udržování nemusí být nijak zvlášť obtížné. Klíčem k zhubnutí a trvalému udržování žádoucí váhy je nastolení rovnováhy mezi důležitými hormony vašeho těla. Strava s nízkým glykemickým indexem to dokáže. Nemusíte být posedlí kaloriemi a můžete toho dokonce sníst více než předtím. Důležitou věcí je měnit druhy potravin, které jíte, a vybírat ty vhodnější. Nadváha má celou řadu příčin, jako je období po porodu či stres, a v knize naleznete seznam potravin, které jsou obzvláště užitečné k zvládnutí vašeho konkrétního individuálního problému. Naplánujte si jídelníček a zjistíte, že tyto lahodné recepty navždy změní váš způsob konzumace jídel, i to, jak vypadáte.     

Informace o sortimentu
Druh sortimentu Kniha
Autor Gill Paulová
Značka COLUMBUS
Pořadí vydání 1. vydání
Počet stran 126
ISBN 978-80-87588-61-1
EAN 9788087588611
Interní kód 0182287
Produktový manažer Veronika Lazecká (veronika.lazecka@knihcentrum.cz)