Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Prolitá krev

9788072944910 EAN
0113458Kód:
9788072944910EAN:
978-80-7294-491-0ISBN:

HOST

Výrobce:
IHNED dodáváme
299  / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Prolitá krev

Popis: Prolitá krev

Autorka knihy Prolitá krev sympatická Äsa Larssonová bývá označována za literární senzaci, za novou Dámu švédské detektivky. Její prvotina, Sluneční bouře, se setkala s mimořádným úspěchem nejen na domácí scéně, a díky tomu se dočkala i filmového zpracování, kde titulní roli ztvárnila Izabella Scorupco (známá z bondovky Zlaté oko).

Hlavní hrdinka Rebecka Martinssonová má se svou autorkou mnoho společného – nejen že obě vyrůstaly ve městě Kiruna (kde se odehrává Sluneční bouře), ale mají i stejné advokátské zázemí (Asa pracovala jako daňová poradkyně). Série s Rebeckou čítá pět dílů, z toho tři již přeložené do angličtiny. Práva se již prodala do 15 zemí.

V druhém díle s názvem Prolitá krev je Rebecka opět vtažena do vyšetřování vraždy s náboženským pozadím. Mrazivý příběh se však neodehrává v promrzlé krajině pod přívaly sněhu, ale za krátkého léta a slunovratu, starého, původně pohanského svátku. Obětí je farářka místní velmi svébytné a specifické církve, další zavražděný kněz, po Viktoru Strandgardovi, jehož smrt stála na počátku událostí prvního dílu, Sluneční bouře.

Virtuózní thriller s neopakovatelnou atmosférou.


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Současně nakupované

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

 

JavaScript musí být povolen