Signály těla

Pevná bez přebalu lesklá
EAN:9788073591571
Značka: Metafora

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
59 Kč
59 Kč
Anotace
Už se vám někdy stalo, že jste si na vlastním těle všimli něčeho, co tam až dosud nebylo - někde se objevila bulka, zežloutly vám nehty, začaly padat vlasy... Těmto nenadálým projevům se říká signály těla, a naučíme-li se je dešifrovat, mohou nám poskytnout důležité informace o našem zdravotním stavu. Nejde však o samotné příznaky nemoci. Ty se dostaví až později a to už cítíme bolest nebo je nám tak špatně, že neváháme a jdeme k lékaři. Signály těla nás, jak píší autorky Dr. Joan Liebmannová-Smithová, Jacqueline Nardi Eganová, "zavedou spíš k holiči, k pedikérce, do kosmetického salonu či do drogerie".
Dříve, když ještě nebyly vyvinuty moderní diagnostické metody, spoléhali lékaři na to, co na nemocném viděli, slyšeli či nahmatali, či dokonce na to, jak byl cítit nebo jakou chuť měla jeho moč. Svým způsobem tato praxe přetrvává i v dnešní době, samozřejmě až na zmíněné ochutnávání, a je tedy zřejmé, že se diagnostika ve svém vývoji inspirovala právě lékařskou prací dávných dob. Dobrý lékař dnes zkoumá nejen příznaky konkrétní choroby, nýbrž si všímá i indicií na viditelných částech pacientova těla: vlasech, zubech, kůži, nehtech, očích atd. A jistě se vám nevysměje, když mu naznačíte diagnózu, kterou jste si stanovili na základě této publikace. Avšak pozor! Četbě Signálů těla by se rozhodně měl vyhnout ten, kdo trpí nejhroznější ze všech nemocí - hypochondrií.
Informace o sortimentu
Druh sortimentu Kniha
Autor Jacqueline Nardi Eganová, Joan Liebmannová-Smithová
Značka Metafora
V prodeji od 13.07.2009
Rok vydání 2009
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 12,9 x 20,6 x 3,5 cm
Hmotnost 0,52 kg
Vazba Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran 464
ISBN 978-80-7359-157-1
EAN 9788073591571
Interní kód 0097667
Produktový manažer Hana Mýdlová (hana.mydlova@knihcentrum.cz)