Silvova metoda Kontroly mysli

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788085189254
Brána do jednoho z nejpřevratnějších dobrodružství vašeho života
Značka: Pragma

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
180 Kč
180 Kč
Anotace
Našim čtenářům se dostává do rukou druhé české vydání dnes již klasické knihy autorů Josého Silvy a Philipa Mieleho, a to v roce padesáti let trvání výzkumů Silvovy metody ovládání vlastní mysli (Silva Mind ControlR) a osmdesátých narozenin jejího zakladatele, Josého Silvy, a kdy po dvou letech působení v České republice již na pět tisíc našich absolventů Základního kursu Silvovy metody se připojuje ke společenství, které v prosinci 1993 čítalo více než 12 miliónů absolventů ve 102 zemích světa.

Obsahem systému Silvovy metody je zvládnutí mechanismů relaxace těla i mysli za účelem zvládání stresu, a pro pravidelně a vytrvale cvičící, zdokonalení a skutečného rozvoje své vlastní osobnosti. Není tedy na místě spojovat termín "Mind Control" s nesprávnými asociacemi vyplývajícími z evropského historického kontextu ovládání jedněch druhými. V americkém kontextu "Mind Control" totiž vychází ze vžitého kultu "self-control", tj. doslova sebeovládání, jako základu tamní společenské výchovy. Oproti tomu pro evropský význam "kontroly" se na americkém kontinentu používá výrazů "manipulace" a "vymývání mozků".
Silvova metoda je elektrickou synthesou účinných technik stále rozvíjených a vědecky prověřovaných Ústavem pro Psychorientologii a dalšími výzkumnými pracovišti v mnohých částech světa. Na rozdíl od jiných meditativních praktik se pomocí Sifvovy metody neuvěřitelně rychle otevíráme světu, neignorujeme problémy a nepovznášíme se nad ně, ale čelíme jim a řešíme je.

Informace o sortimentu
Podnázev Brána do jednoho z nejpřevratnějších dobrodružství vašeho života
Druh sortimentu Kniha
Autor José Silva
Značka Pragma
V prodeji od 03.04.2002
Pořadí vydání 2. vydání
Rozměry 13,0 x 19,8 x 2,0 cm
Hmotnost 0,20 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 206
ISBN 80-85189-25-9
EAN 9788085189254
Interní kód 0006428
Produktový manažer Hana Mýdlová (hana.mydlova@knihcentrum.cz)