Stavební ekonomika a management pro 4. ročníky SPŠ

Brožovaná bez přebalu lesklá
Značka: SOBOTÁLES

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
236 Kč
212 Kč
236 Kč
212 Kč
Anotace
Učebnice přináší základní soubor úvodních poznatků z oblasti stavební ekonomiky a managementu. Je členěna do pěti částí. V první věnované stavebnímu dílu se uvádí přehled o průběhu jeho pořízení, užívání a příp. odstranění z pohledu stavebníka. Druhá část se zabývá stavebním podnikem jako realizátorem stavebních děl. Na pozadí života podniku - jeho založení, provozování a případného zániku - jsou objasněny principy jeho organizace a řízení, hospodárnosti, užitečnosti i celkového hodnocení. Výklad 3. a 4. části pojednává o stavební zakázce od jejího získání, přes uzavírání příslušných smluv až po její stavebně technologickou přípravu a o stavbě v praxi s ukázkami vybraných dokumentů.

Upravený dotisk původního vydání byl rozšířen o část 5. Do ní byly zařazeny aktualizace kapitol o stavebním zákonu a zákonu o veřejných zakázkách. Nabídkový rozpočet z Dokumentu č. 9 je přepočten na cenovou úroveň r. 2006. Nově je zařazen "rozpočet" na demolici stavebního díla.

Informace o sortimentu
Druh sortimentu Kniha
Autor Hačkajlová
Značka SOBOTÁLES
Rok vydání 2006
Pořadí vydání 1. vydání
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 272
Interní kód 0120403
Produktový manažer Martina Křístková (martina.kristkova@knihcentrum.cz)