Top Knife

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788027107308
Umění a mistrovství úrazové chirurgie
Značka: GRADA

Titul je skladem u nakladatele. Expedujeme do dvou pracovních dnů po dodání na náš sklad.

Dostupnost: Na vyžádání
499 Kč
Anotace

Podobnost názvu knihy s názvem kultovního filmu není náhodná. Publikace je světoznámá a pro lékaře chirurgických oborů opravdu „kultovní“. Poskytne vám návod, jak dopravit těžce zraněného pacienta na operační sál, jak zorganizovat operační tým, jak si poradit s komplikovanými zraněními a vůbec jak dosáhnout co nejlepších možných výsledků. Určena je zejména chirurgům pracujících na všech typech pracovišť, nevyjímaje vojenské a humanitární mise nebo neobvyklé podmínky. V běžném chirurgickém atlasu naleznete návod, jak pracovat rukama, avšak nevyčtete z něj, jak přemýšlet, plánovat a improvizovat. Tato kniha je jiná. Zde najdete praktické rady a návody, jak při operaci těžce zraněného pacienta používat hlavu i ruce.

Publikace je bohatě vybavena jednoduchými názornými originálními kresbami. Neměla by chybět v knihovničce chirurgů, traumatologů, lékařů emergency, anesteziologů a samozřejmě mediků. Mohou ji však využít i sestry specialistky.

Autoři – Asher Hirshberg, MD, FACS, a Kenneth L. Mattox, MD, FACS – jsou chirurgové pracující v traumacentru velké městské nemocnice. V této publikaci zúročili odborné i pedagogické zkušenosti z mnohaleté činnosti. Kniha se stala světovým bestsellerem, vyšla v překladu v mnoha zemích.

Informace o sortimentu
Podnázev Umění a mistrovství úrazové chirurgie
Druh sortimentu Kniha
Autor Asher Hirshberg, Kenneth L. Mattox
Značka GRADA
V prodeji od 09.05.2019
Rok vydání 2019
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 14,5 x 20,8 x 1,4 cm
Hmotnost 0,31 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 248
ISBN 978-80-271-0730-8
EAN 9788027107308
Interní kód 0294965
Produktový manažer Hana Mýdlová (hana.mydlova@knihcentrum.cz)