V síle je krása

Pevná s přebalem lesklá
EAN:9788073905521
Objevte svou přirozenou krásu, jezte zdravě a využijte svou sílu
Značka: Omega

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
449 Kč
449 Kč
Anotace

Světová šampionka Lindsey Vonn chce, aby ženy přestaly být posedlé hubnutím, posilovaly a naučily se milovat své tělo. Za úspěchem dívky z městečka v Minnesotě stojí velká dřina. Kniha V síle je krása nám představuje cvičení a myšlení Lindsey, nejlepší lyžařky na světě, vhodné pro všechny ženy. Je doplněna zkušenými radami, jak jíst a posilovat, a pomůže všem čtenářkám zvýšit sebevědomí a zlepšit vzhled.

Každá žena si může vybrat z Lindseyina životního stylu to, co pro ni bude vhodné. Lindsey se neřídila pouze radami trenérů, ale sama si našla správná jídla a cvičení, díky nimž získala zdravé tělo. Její stravování a posilování prošlo během její kariéry mnoha změnami. Tato kniha je o lásce k lyžování, tajemství uzdravení a fitness, ale také zraněních, depresi a dalších překážkách, které musela překonat.

Lindseyiny rady jsou doplněny vědeckými studiemi, výzkumy a fotografiemi z tréninků. Ať už jste nadějná sportovkyně nebo se chcete dostat zpátky do formy, tato kniha vás bude motivovat k tomu, abyste byla silná fyzicky i duševně.

„Největší sílu, která bude věčná, získáte sebeláskou. Pokud se naučíte milovat samy sebe, budete krásné navenek i zevnitř, a to už napořád.“

LINDSEY VONN
 

Informace o sortimentu
Podnázev Objevte svou přirozenou krásu, jezte zdravě a využijte svou sílu
Název v originále Strong Is the New Beautiful: Embrace Your Natural Beauty, Eat Clean...
Druh sortimentu Kniha
Autor Lindsey Vonn
Značka Omega
V prodeji od 05.10.2017
Rok vydání 2017
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 19,5 x 24,0 x 2,1 cm
Hmotnost 0,84 kg
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Počet stran 224
ISBN 978-80-7390-552-1
EAN 9788073905521
Interní kód 0242254
Produktový manažer Tereza Wawreczková (tereza.wawreczkova@knihcentrum.cz)