Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Vánoce v kouzelném světě knížek

08.01.2018
Pohoda, teplo, spousta světýlek a vytoužené dárky pod stromečkem – tak vypadají ideální Vánoce. Ale to, co dělá tyhle dětmi milované svátky tak nezapomenutelnými, jsou ve skutečnosti příběhy. Nikdy jindy nestihnete prožít tolik dobrodružství a navštívit takovou spoustu fantastických prostředí, jako když si můžete o Vánocích listovat novými knížkami nebo vám z nich čte babička, dědeček či rodiče.


Čtení pro víly a princezny


Ledové království – Kufřík plný příběhů

Kufřík ze světa Ledového království není jen tak ledajaký. Najdete v něm pět krásných knížek s vánočními příběhy: Vítaní jara, Povedený piknik, Před Štědrým večerem, Ledová horečka a Nejkrásnější vánoční dárek. Přečtěte si o úžasných dobrodružstvích, které Anna, Elsa, Kristoff, Olaf a Sven společně zažili.Moje nejmilejší příběhy

Postavy v této nezapomenutelné sbírce zažívají skvělé příhody. Setkáte se s nešikovnou vílou, která špatně viděla, malou holčičkou a jejím velmi zvláštním přítelem a spoustou dalších, kteří zažívají úžasná dobrodružství, jež budou děti milovat.

Pohádky o vílách

Seznamte se s talentovanou vílou Terezkou, vílou Bárou, která se učí čarovat se svou novou kouzelnou hůlkou a Kájou, jež sní o tom, že se stane balerínou. Všechny malé víly na jejich cestě za vytouženým snem doprovází přátelé, kteří je učí, že s trochou trpělivosti je možné vše. V knize najdete šest půvabných pohádkových příběhů, doplněných roztomilými ilustracemi.Moje první kabelka

Tato půvabná třpytivá knížka ve tvaru kabelky vypráví příběh o splněném holčičím snu a velkém kamarádství a je určena holčičkám na celém světě. Jako každá správná dáma si berou svou kabelku s sebou a vždy, kdykoliv a kdekoliv ji otevřou, čeká na ně pohádkové čtení.


Čtení pro malé sportovce a dobrodruhy

Superkluk a další dobrodružství

Hrdinové v této superknížce zažívají mnoho neuvěřitelných dobrodružství. Přidejte se k nim a seznamte se s odvážným pirátem Péťou, silným Superklukem a dalšími. Všechny příběhy jsou doprovázeny veselými ilustracemi a jsou určeny ke čtení i prohlížení.


Robinson Crusoe

Proslavený román anglického autora Daniela Defoea vyšel od roku 1719 ve stovkách vydání a milionech výtisků. Kniha byla přeložena do desítek jazyků a dočkala se mnoha literárních adaptací i několika filmových zpracování. Tentokrát jde o moderní verzi původní předlohy. S Robinsonem prožijte nejen osudné ztroskotání a všechna dobrodružství, která zažil na pustém ostrově, ale také další, několik let trvající putování.
100 nejzajímavějších živočichů

Zvířata dokážou věci, o kterých si lidé mohou nechat jen zdát. Některá mají až neuvěřitelné schopnosti. Například velcí predátoři jako jsou žralok či tygr mají propracovanou strategii lovu. Bobři a termiti jsou geniální stavitelé. Přizpůsobivost extrémním podmínkám? Na to je expert lední medvěd. Leopard svou rychlostí vyniká i nad vrcholovými atlety. Chameleon se umí úžasně maskovat a želva či krab jsou chráněni tvrdým krunýřem. Dozvíte se, že delfín a netopýr vynikají inteligencí a čekají vás další fascinujících zajímavosti ze života zvířat doplněné velkými fotografiemi.


Fotbalový atlas světa

Monumentální encyklopedie pro skutečné fanoušky fotbalu, nemá na českém trhu obdoby. Autor se postupně věnuje každé ze 209 členských zemí FIFA. U každé země jsou kapitoly týkající se ligové soutěže s definicí nejlepších klubů, medailonky osobností a reprezentace, včetně souhrnu výsledků z mistrovství světa a dalších šampionátů. Čtenář tak získá přehled o nejlepších současných i legendárních hráčích či klubech nejen u fotbalových mocností typu Anglie nebo Brazílie, ale i u fotbalově méně známých zemí.


Čtení pro drobátka

Velká obrázková knížka pro malé děti

První poznávací česká encyklopedie pro předškolní věk je zajímavá nejen výběrem hesel — přináší jak věcné pojmy (např. nábytek, noviny), tak i výběr z další slovní zásoby. Hesla jsou zpracovaná jako minipříběhy ze života dětí a světa, který je obklopuje. Jejich výběr vychází z předpokládaného dětského zájmu o jednotlivá slova a vysvětlení jsou velmi blízká dětskému chápání. Tato encyklopedie z pera slavných autorů vyšla poprvé v 80. letech minulého století. K novému vydání ji upravila Milena Lukešová.


Říkanky s magnety o zvířátkách

Interaktivní knížka říkadel je určená ke společnému čtení rodičů s dětmi. Při práci s magnety si začínající čtenáři procvičí porozumění krátkým textům, naučí se poznávat různá zvířátka a osvojí si prostorovou představivost a jemnou motoriku.Další nápady na dětské knížky najdete ve VÁNOČNÍM LETÁKU

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

 

JavaScript musí být povolen