Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Velikonoční tvoření v přírodním stylu

25.04.2018
Přírodní barvy a materiály jsou nadčasové. Hodí se téměř do každého interiéru a nikdy nepůsobí nevkusně. Dřevo, mech či proutí nasbíráte na jedné odpolední procházce. Pojďte si s námi vytvořit velikonoční vajíčka, jejichž výroba zabere jen minimum času, ale zaručeně sklidí úspěch u vašich velikonočních hostů.

 

Pro jarní nápady jsme se inspirovali v knížkách Velikonoční tvoření a Velikonoční vajíčko z edice TOPP, ve kterých najdete také mnoho dalších dekorací.

Vajíčka se sušenými květy

Materiál:
bílá vyfouknutá vajíčka, drobné sušené květy (vylisované nebo koupené v obchodě s výtvarnými potřebami), kroucený zlatý drátek, rychleschnoucí klih na dřevo, pinzeta

Postup:
Květy nalepte na odmaštěná, čistá a nejlépe vyfouknutá vajíčka. Lepte je troškou klihu a pomocí pinzety. Vajíčko můžete také omotat krouceným zlatým drátkem.

 

Vajíčka s bílými filigránovými ornamenty

Materiál:
vyfouknutá a očištěná hnědá vajíčka, bílý a černý lakový popisovač, žlutý, červený a hnědý dekorační popisovač

Postup:
Motiv slepičky si předkreslete bílým tenkým popisovačem a vymalujte ho hrubým popisovačem. Hřebínek a lalůčky namalujte červeným popisovačem, zobáček žlutým. Oko domalujte černým fixem a hnědým namalujte hnízdo pod slepičkou. Ostatní vajíčka pomalujte bílým popisovačem. Motivy si můžete předem předkreslit tužkou.

 

Vajíčka nezapomeňte hezky naaranžovat do ošatky, proutěného hnízda či dřevěné bedýnky vystlané měkkých mechem, aby měla celá výzdoba náležitý efekt.


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

 

JavaScript musí být povolen