Vytváříme grafiku webu ve Photoshopu

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788025134856
Průvodce tvorbou ikon, bannerů a navigačních panelů
Značka: CPress

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
439 Kč
373 Kč
439 Kč
373 Kč
Anotace
Weby nebo aplikace musí být jednak funkční, jednak esteticky přitažlivé. Dokážete u svých výtvorů dostát první podmínce, ale nevíte si rady s druhou? Hledáte jednoduché návody, které by přitom nijak neomezovaly vaši kreativitu? Kniha zkušeného autora vám přinese dvojí užitek: Praktické a jednoduše proveditelné postupy vás naučí vytvářet působivé bannery, ikony či navigační panely, které dodají vašemu webu nebo aplikaci tu pravou šťávu. V druhém plánu vás pak výklad zasvětí do tajů efektivního ovládání Photoshopu – prakticky na každé straně najdete alespoň jeden tip či poznámku, které vám pomohou objevit další možnosti Photoshopu a pracovat v něm přesněji a rychleji. Získané vědomosti uplatníte jak při práci s jinými grafickými programy s podobnou logikou ovládání, tak při navazujících grafických projektech.

S knihou se mimo jiné naučíte: Připravit si plátno střižené na míru danému grafickému projektu Nakreslit ikonu složky, souboru, postavičky, chatu a dalších objektů Šetřit čas vytvářením nových ikon pouhou modifikací ikony existující Používat barevné přechody a osvětlení k docílení plastického vzhledu Navrhnout elegantní stříbrný či černý navigační panel ve stylu Apple Imitovat v reklamním proužku módní skleněný efekt Vytvořit animovaný banner, který po najetí myši změní velikost a tvar Exportovat hotové obrázky do formátu vhodného pro danou platformu Ze stránky http://knihy.cpress.cz/K1925 si můžete stáhnout kompletní grafické zdroje, díky nimž si budete moci všechny postupy uvedené v knize ihned vyzkoušet v praxi a ověřit si, zdali váš výsledek odpovídá autorově předloze.

Informace o sortimentu
Podnázev Průvodce tvorbou ikon, bannerů a navigačních panelů
Druh sortimentu Kniha
Autor Armin Böttigheimer
Značka CPress
V prodeji od 24.08.2011
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 17,0 x 22,5 x 1,5 cm
Hmotnost 0,54 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 208
ISBN 978-80-251-3485-6
EAN 9788025134856
Interní kód 0119608
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)