Mapa ke skutečnému bohatství

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788073704063
Značka: Synergie

Momentálně nedostupné

Dostupnost: Momentálně nedostupné
389 Kč
189 Kč
389 Kč
189 Kč
Anotace

Ještě než začnete přemýšlet, jak lépe podnikat nebo více vydělat, potřebujete pochopit podstatu skutečného bohatství, zjistit, jaký je váš přirozený talent a nadání – v čem jste Génius, a zjistit, jak si teď stojíte. Pak můžete jasně a s důvěrou vykročit na vlastní cestu za naplněním své vize, poslání a potenciálu bohatství. Tato skvělá knížka Rogera Jamese Hamiltona se vám stane praktickým průvodcem při vašem postupu z jedné úrovně bohatství, úspěchu a naplnění na tu další s mnohem většími možnostmi.

MAPA KE SKUTEČNÉMU BOHATSTVÍ odhaluje jedinečný postup, jak krok za krokem budovat skutečné bohatství a prosperovat na základě svého přirozeného talentu a nadání.
Seznámíte se s novým, svěžím a především praktickým pohledem na bohatství, peníze a podnikání, který vás bude spolehlivě navigovat na cestě naplnění vaší vize a potenciálu – v práci, podnikání i v životě.
Poznáte, který ze čtyř géniů (talentů) se nejvíce týká právě vás a na které z devíti úrovní bohatství se teď nacházíte.
Nezáleží na tom, jestli hledáte způsob, jak vydělávat lépe a smysluplněji, chcete začít úspěšně podnikat, potřebujete efektivně rozvíjet svůj tým a firmu nebo lépe investovat.
V knize dostanete k dispozici přehlednou mapu, jak bohatství vytvářet, a návod s konkrétními kroky, na které se potřebujete zaměřit, abyste následovali svého vrozeného génia, rozvinuli své přirozené schopnosti a posunuli se na vyšší úroveň bohatství.
Roger James Hamilton ve své knize nabízí nové vhledy i praktické tipy, co na každé úrovni bohatství dělat a nedělat, a ty doplňuje inspirujícími příběhy a názornými příklady ze života.

Informace o sortimentu
Název v originále The Millionaire Master Plan
Druh sortimentu Kniha
Autor Roger James Hamilton
Překladatel Mgr. Lucie Koubek
Značka Synergie
V prodeji od 31.05.2017
Rok vydání 2017
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 14.0 x 20.8 x 2.0 cm
Hmotnost 0.33 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 272
ISBN 978-80-7370-406-3
EAN 9788073704063
Interní kód 0236207
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)