Mars a Venuše Vztahy v dnešním globálním světě

Pevná s přebalem lesklá
EAN:9788073907129
Značka: Omega

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
349 Kč
349 Kč
Anotace

Je to již více než dvacet let, co John Gray napsal knihu Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Knihu, jež pomohla párům po celém světě prohloubit jejich intimitu a oživit milostné životy. Ukázalo se, že muži a ženy spolu komunikují tak rozdílným způsobem, že by mohli být z různých planet. Miliony lidí se díky němu naučily porozumět a mluvit jazykem toho druhého, což přispělo k záchraně mnoha vztahů.

Ale svět se změnil.

V současné době je daleko komplikovanější definovat, co to vlastně znamená být muž nebo žena. Mnoho mužů i žen opustilo letité zaběhnuté stereotypy a objevili svou skutečnou přirozenost – což má velký vliv na dnešní partnerské vztahy.

Nejnovější kniha Johna Graye nabízí moderní pohled na otázky a problémy, které jsou klíčem zdravých vztahů. Role mužů a žen se dramaticky mění a tato kniha vám pomůže s orientací ve vztazích moderního, globálního světa prostřednictvím příkladů ze života a jednoduchých cvičení. Možná pochopíte, že váš partner je vám bližší než tušíte.

"John Gray je skutečný odborník, který včas pochopil, že časy se mění, a proto musí své metody přezkoumat, inovovat a aktualizovat. To ale rozhodně nic neubralo na jeho moudrosti a prospěšnosti jeho rad.“

Jack Canfield, autor bestselleru Slepičí polévka pro duši

"John Gray poskytuje vynikající návod pro rychlé zorientování se v rychle se měnících genderových rolích v našich vztazích. Knihu doporučuji všem párům, které chtějí posílit a upevnit vztah a dál rozvíjet vzájemnou lásku."

Arielle Ford, autorka bestselleru Proměňte jej ve spřízněnou duši

Informace o sortimentu
Název v originále BEYOND MARS AND VENUS: Relationship Skills for Toda´s Complex Woeld
Druh sortimentu Kniha
Autor John Gray
Značka Omega
V prodeji od 01.11.2017
Rok vydání 2017
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 14.1 x 20.8 x 3.0 cm
Hmotnost 0.55 kg
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Počet stran 376
ISBN 978-80-7390-712-9
EAN 9788073907129
Interní kód 0236443
Produktový manažer Tereza Wawreczková (tereza.wawreczkova@knihcentrum.cz)
Vývoj ceny