Mě neobelžeš

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788072639687
Převratný program pro změnu přirozeného detektoru lži a dosažení pravdy
Značka: ANAG

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
49 Kč
49 Kč
Anotace

Co kdybyste mohli zvýšit váš plat o 15 %, eliminovat problémy a obavy, které vás trápí, a lépe v noci spát? Všeho můžete dosáhnout jednoduchým učením tomu, jak odhalit lež v momentě, kdy se objeví (nebo raději ještě předtím). Vrozený detektor lži je tak silný, že se stává podvědomým. Je aplikovatelný na všechny osoby v jakékoliv situaci, aby pomohl jednat dříve, než to, co vypadá jako nevinná lež, negativně ovlivní vás, vaši výplatu nebo dokonce štěstí.
Ať už se to týká vašeho dospívajícího dítěte, manžela nebo manželky, mechanika nebo člena představenstva a ať už komunikujete tváří v tvář nebo přes telefony, maily, zprávy, Facebook nebo ručně psané poznámky, budete mít všechny nástroje a sebevědomí, které potřebujete, abyste rozpoznali podvod a co je ještě důležitější, zjistíte, jak si vybudovat láskyplné a opravdové vztahy, které učiní váš život šťastnějším.
Díky knize se naučíte zdokonalit váš vnitřní detektor lži („BS barometr“), což vám pomůže dostat ze svého života lháře, budete se cítit mnohem sebevědoměji a budete budovat silnější a více důvěryhodné vztahy. Expertka na odhalování lži Janine Driverová přináší krok za krokem spolehlivý program, jak: vyzrát na neloajální spolupracovníky a porazit je v postupu na vyšší pozici, chránit své děti před predátory a starší osoby – a jejich majetek – před bezohlednými podvodníky, přijímat pouze upřímné zaměstnance, jejichž životopisu a zkušenostem můžete bez obav věřit, říci ano upřímným partnerům a vyhnout se ulhaným podvodníkům atd.

Informace o sortimentu
Podnázev Převratný program pro změnu přirozeného detektoru lži a dosažení pravdy
Název v originále You Can´t Lie to Me
Druh sortimentu Kniha
Autor Mariska van Aalst, Janine Driver
Značka ANAG
V prodeji od 15.12.2015
Rok vydání 2015
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 15.5 x 23.5 x 1.8 cm
Hmotnost 0.42 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 288
ISBN 978-80-7263-968-7
EAN 9788072639687
Interní kód 0192185
Produktový manažer Tereza Wawreczková (tereza.wawreczkova@knihcentrum.cz)