Podniková ekonomika 4. přepracované a doplněné vydání

Pevná bez přebalu matná
EAN:9788071798927
Beckovy ekonomické učebnice
Značka: C.H.BECK

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
780 Kč
780 Kč
Anotace
Podniková ekonomika jako vědní disciplína obsahuje cíle podniku, vysvětluje jevy a procesy, které v podniku probíhají, zjišťuje a vysvětluje příznivé i nepříznivé důsledky určitého chování a zabývá se rovněž hospodařením podniku. Není jen teoretickou vědní disciplínou, ale především disciplínou praktickou - podnikatelům, ekonomům a manažerům dává poučení, jak mají vést svůj podnik, aby pracoval s co nejvyšší výkonností a hospodárností a aby obstál v náročném tržním prostředí. Pozornost je věnována výrobním podnikům, bankovním podnikům, dopravním a spojovým podnikům a podnikům obchodním. Nejsou opomenuty ani drobné podniky a podniky s mezinárodní účasti. Zařazena je rovněž problematika zdravotnických zařízení a ekonomika sportu. Nové vydání je rozšířeno o ekonomiku neziskových organizací. Kniha obsahuje i stručný ekonomický slovník a rejstřík.
Čtvrté, přepracované a doplněné vydání této mimořádně úspěšné publikace je určeno nejen studentům, ale řadu cenných rad zde najdou také podnikatelé a manžeři z praxe, pro které je znalost nejnovějších poznatků a trendů z oblasti podnikové ekonomiky důležitým předpokladem úspěšného řízení podniku.
Informace o sortimentu
Podnázev Beckovy ekonomické učebnice
Druh sortimentu Kniha
Autor prof. Ing. Miloslav Synek CSc.
Značka C.H.BECK
V prodeji od 06.10.2009
Rok vydání 2006
Pořadí vydání 4. vydání
Rozměry 17.5 x 25.5 x 3.0 cm
Hmotnost 0.96 kg
Vazba Pevná bez přebalu matná
Počet stran 476
ISBN 80-7179-892-4
EAN 9788071798927
Interní kód 0099688
Produktový manažer Tereza Wawreczková (tereza.wawreczkova@knihcentrum.cz)