Powertex

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788074133503
Vytvořte si unikátní sošky, dekorace a dárky
Značka: Zoner Press

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
289 Kč
289 Kč
Anotace

Vytvořte si unikátní sošky, dekorace a dárky

Powertex je revoluční výrobek založený na vodní bázi, netoxický, šetrný k přírodě a vhodný i pro děti. Představuje textilní tužidlo, které existuje v mnoha barvách, dá se kombinovat s mnoha barevnými pigmenty a je použitelné na všechny savé materiály. Pro tvorbu s Powertexem využijete různé odstřižky, kousky polystyrenu, dřeva, drátky a další všemožné zbytky a věci na vyhození, kterým tak vdechnete nový život. Ne jen tak pro nic za nic se tvorbě s Powertexem říká „technika recyklační“.

Autorka Hana Hořáková vám ve svých návodech v knize Powertex: Vytvořte si unikátní sošky, dekorace a dárky ukazuje široké využití tohoto textilního tužidla. Za jeden den si můžete vytvořit překrásnou, téměř profesionální sochu, oživíte staré rámy, vytvarujete si jednoduchou ozdobnou misku z krajek, vytvoříte si svícen z papírové role nebo svíčkové hodiny, naučíte se vytvarovat postavu nebo třeba objevíte konzervační schopnosti Powertexu.

Důležitou součástí knihy jsou příběhy, které psal sám život. Ke každému výrobku se váže nějaká historka nebo myšlenka, o kterou se s vámi autorka chce podělit a předat vám tak jisté ponaučení, téma pro zamyšlení nebo jen tak pro pobavení.

Speciálně ke knize vznikla videa, ve kterých Hana Hořáková svoji knihu představuje a ukazuje vám návod, jak vytvořit sošku z Powertexu.
 

Informace o sortimentu
Podnázev Vytvořte si unikátní sošky, dekorace a dárky
Druh sortimentu Kniha
Autor Hana Hořáková
Značka Zoner Press
V prodeji od 17.05.2017
Rok vydání 2017
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 20.2 x 23.7 x 1.0 cm
Hmotnost 0.40 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 160
ISBN 978-80-7413-350-3
EAN 9788074133503
Interní kód 0236181
Produktový manažer Martina Opartyová (martina.opartyova@knihcentrum.cz)
Vývoj ceny