Pusťte se do golfu

Polotuhá flexo
EAN:9788020432896
Golfový manuál (ne)jen pro ženy
Značka: Mladá fronta

Zboží máme skladem na centrálním skladě. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den.

Dostupnost: Poslední kusy
zobrazit dostupný počet ks
249 Kč
249 Kč
Anotace

Kniha je návodem, jak snadno vstoupit do golfového prostředí a vyhnout se tak problémům a nástrahám, které často potkávají začínající golfisty, v tomto případě hlavně golfistky. Každý golfový trenér rád vidí, když si jeho klient při tréninkové lekci dělá poznámky a zapisuje si, co se právě dozvěděl.

Kniha může být vhodným doplňkem k lekcím a golfovým kurzům pro začínající golfistky, kde by tento text splňoval teoretickou část výuky.

Autorka v knize dostatečně podrobně vysvětluje základy ohledně golfové výbavy, včetně oblečení i obutí na golf atd. Všechny tyto rady a tipy mají velký vliv na to, aby se začínající golfistky v novém prostředí cítily pohodlně a sebevědomě, což pozitivně ovlivňuje výkon při hře samotné. Úžasný je např. popis, jak správně natýčkovat na odpališti. Zdánlivě banální věc, která se může změnit v trapas, především na tvrdém a suchém povrchu. A dále, co čeká golfistku při hře na hřišti a jak hra postupuje až k jamce. Důležitá je také část věnovaná vybraným golfovým pravidlům. Slovníček golfových pojmů na konci knihy připraví čtenářky na konverzaci mezi zkušenými golfisty.

Kniha by se dala doporučit i mužům golfistům, aby lépe porozuměli hře a mentalitě golfistek, a přispěli by tak k přátelské atmosféře na hřištích.

Informace o sortimentu
Podnázev Golfový manuál (ne)jen pro ženy
Název v originále Get Your Golf On!
Druh sortimentu Kniha
Autor Debbie Wiatkusová
Značka Mladá fronta
V prodeji od 25.05.2015
Rok vydání 2015
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 17.0 x 24.0 x 1.4 cm
Hmotnost 0.39 kg
Vazba Polotuhá flexo
Počet stran 128
ISBN 978-80-204-3289-6
EAN 9788020432896
Interní kód 0162930
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)
Vývoj ceny