Rovnice ke štěstí

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788087814116
Odemkněte devět tajemství ke štěstí!
Značka: Lucka Bohemia

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
259 Kč
259 Kč
Anotace

Neil Pasricha, narozený v r. 1979, je absolvent Harvardu, představitel Walmartu, bestsellerový autor New York Times, manžel a otec. Více než deset let se u největších světových společností zabývá rozvojem schopností vůdčích osobností. Na toto téma pořádá přednášky po celém světě a prodal již přes milion výtisků svých knih. Po letech úspěšné činnosti si však uvědomil, že lidé, s nimiž pracoval, měli jednu věc společnou: téměř nikdo z nich nebyl šťastný.

Být šťastný je totiž ta největší výzva, jaké člověk čelí, a to každý den, ať jde o vrcholného manažera či matku v domácnosti nebo třeba studenta. V předkládané publikaci autor nabízí praktické reálné návody, jak dojít ke štěstí, akční knihu, kterou můžete používat každý den. Dozvíte se v ní, jak nic nechtít, udělat cokoliv a mít vše. Pokud vám to zní v lepším případě jako protimluvy, v jiném případě jako čirý nesmysl, znamená to, že jste se ještě neseznámili s devíti tajemstvími ke štěstí. Každé „tajemství“ popisuje část našeho života: jak se vnímáme, jaké jsou naše hodnoty, obavy, plány – celé naše žití. Autor je popisuje na základě vlastních zkušeností a poznatků i zkušeností ostatních lidí, nespoléhá na neosvědčené, zastaralé či vyvrácené teorie. Tajemství jsou popsána tak, abyste se v nich poznali, a jsou doplněna návodem, jak jich dosáhnout. Nikoliv přes složité výpočty a diagramy, ale pomocí návodů krok za krokem, srozumitelných náčrtků a výsledků výzkumů. K dosažení štěstí totiž není zapotřebí zasvětit život studiu osvícení v dalekém Tibetu. Všechna tajemství, všechny klíče k odemknutí vlastního štěstí jsou obsaženy v nás, ale my je míjíme a přehlížíme. Vědomě či nevědomě hledáme štěstí složitou cestou kdesi daleko. Štěstí se ale skrývá v každém z nás, a pomocí devíti tajemství mu pomůžete na světlo. A platí tu ještě jedna věc: nepotřebujete ovládnout všech devět tajemství najednou. Ale čím víc jich ovládnete, tím šťastnější budete.

 
Informace o sortimentu
Podnázev Odemkněte devět tajemství ke štěstí!
Druh sortimentu Kniha
Autor Neil Pasricha
Značka Lucka Bohemia
V prodeji od 21.11.2016
Rok vydání 2016
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 14.5 x 20.7 x 2.0 cm
Hmotnost 0.31 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 280
ISBN 978-80-87814-11-6
EAN 9788087814116
Interní kód 0213716
Produktový manažer Jana Hulová (jana.hulova@knihcentrum.cz)