Rychleji mluvit nedokážu

Pevná s přebalem lesklá
EAN:9788073906986
Od Gilmorových děvčat ke Gilmorovým děvčatům (a všechno mezi tím)
Značka: Omega

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
299 Kč
299 Kč
Anotace

NEW YORK TIMES BESTSELLER

Sbírka esejů od milované hvězdy seriálů Gilmorova děvčata a Rodičovství o životě, lásce a ženě z Hollywoodu, doplněná historkami z natáčení Gilmorových děvčat.

Lauren Graham se pokouší na chvíli zastavit a ohlíží se za svým životem, sdílí s námi úsměvné historky z dospívání, když začínala kariéru herečky, až po dobu, kdy seděla ve svém přívěsu a koukala na trailer k seriálu Rodičovství a kdy se sama sebe ptala: „Líbí se to někomu?“ Otevřeně mluví o tom, jaké je to být single ve světě Hollywoodu („Nikdo nechápal, že jsem pořád sama.“) nebo o zkušenosti porotce v projektu Project Runway ("Je to, jako kdybych zažila totální módní blackout.“)

V eseji "Jaké to bylo, první část" nás autorka vezme na procházku světem Gilmorových děvčat a především do světa „své“ Lorelai Gilmore. Esej "Jaké to bylo, část druhá" odhaluje, jaké to bylo, když se o devět let později k roli vrátila a co to pro ni znamenalo.

O Lauren se ale dozvíte i jiné věci: jaké to bylo, když se pokusila stát se vegankou nebo další zážitky z natáčení a zákulisí Hollywoodu.

Kniha je doplněna mnoha fotografiemi a úryvky z jejího deníku. Kniha je jako nejlepší přítel, který se s vámi o všechno vždy rád podělí.

Informace o sortimentu
Podnázev Od Gilmorových děvčat ke Gilmorovým děvčatům (a všechno mezi tím)
Název v originále Talking as Fast as I Can: From Gilmore Girls to Gilmore Girls ...
Druh sortimentu Kniha
Autor Lauren Graham
Značka Omega
V prodeji od 18.10.2017
Rok vydání 2017
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 13.0 x 20.0 x 2.7 cm
Hmotnost 0.37 kg
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Počet stran 216
ISBN 978-80-7390-698-6
EAN 9788073906986
Interní kód 0236440
Produktový manažer Tereza Wawreczková (tereza.wawreczkova@knihcentrum.cz)
Vývoj ceny