Skutečná láska

Pevná s přebalem matná
EAN:9788073594398
Probuďme svoje srdce
Značka: Metafora

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
99 Kč
99 Kč
Anotace

Vlídnost, soucit, radost, svoboda… tohle všechno je láska. Ta skutečná.
Od autora již vyšlo: Nic nekončí, nic neumírá, Dopis z lásky.

Milovat a být milován - tuhle touhu v sobě chová snad každý člověk. Mnozí se ale domnívají, že je to jen nesplnitelný ideál. Něco, co je dopřáno pouhé hrstce šťastlivců. Asi by se podivili, kdyby zjistili, že je to naopak velmi snadné.

Thich Nhat Hanh, buddhistický mnich a známý učitel duchovních pravd, nabízí jednoduchou metodu s ohromujícími výsledky. Je to velice prosté a zvládne to úplně každý. Není třeba se kvůli tomu stát duchovním mistrem nebo dřít celé roky.
Úplně stačí, když se naučíme s plným uvědoměním být v právě přítomném okamžiku. Soustředit se na vlastní dech a pak pronést jednu z manter. I ty jsou krásně prosté. Jako třeba tahle: "Má drahá, můj drahý, jsem tu pro tebe." A zázraky se začnou dít. Pravá láska, ta skutečná, je tady pro vás.

"Abychom dokázali opravdu milovat, je zapotřebí se v tom cvičit. Chceme-li se naučit přinášet štěstí a radost, musíme se cvičit v hlubokém vhledu nasměrovaném do nitra milované osoby." - Thich Nhat Hanh

"Život je plný utrpení, ale je také plný zázraků, jako je modré nebe, sluneční svit, dětské oči. Vnímejme zázraky života. Jsou v nás a kolem nás, všude a stále." - Thich Nhat Hanh

Informace o sortimentu
Podnázev Probuďme svoje srdce
Název v originále Vivre en Pleine Conscience
Druh sortimentu Kniha
Autor Thich Nhat Hanh
Značka Metafora
V prodeji od 15.05.2015
Rok vydání 2015
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 13.8 x 19.6 x 1.4 cm
Hmotnost 0.18 kg
Vazba Pevná s přebalem matná
Počet stran 94
ISBN 978-80-7359-439-8
EAN 9788073594398
Interní kód 0187833
Produktový manažer Martina Opartyová (martina.opartyova@knihcentrum.cz)