Slyším tě všude

Pevná s přebalem lesklá
EAN:9788073595166
Dobře si rozmysli, co si přeješ
Značka: Metafora

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
399 Kč
399 Kč
Anotace

Svižně napsaný příběh od známé autorky Connie Willisové se odehrává v blízké budoucnosti, kdy bude možné, k nepřetržité komunikaci a dostupnosti přes sociální sítě, i neustálému vylepšování technologií, podstoupit operativní zákrok, který propojí partnery tak, aby vnímali pocity a myšlenky druhého.
Právě to nabídne Briddey Flanniganové její přítel Trent namísto zásnubního prstenu. Briddey je nadšená, vždyť EED zákrok prohloubí jejich vzájemnou lásku a umožní jim dokonalé souznění. K zasnoubení má dojít po úspěšném navázání spojení po operaci. Briddey navíc doufá, že se tím konečně dostane z dosahu přílišné péče a starostlivosti své irské rodiny. Jenomže věci se nakonec nevyvinou přesně podle plánu. Po probuzení z narkózy čeká Briddey překvapení: k propojení sice došlo, ale zcela jinému, než předpokládala.
Od té chvíle se rozjíždí napínavý a vtipný příběh, který převrátí Briddeyin dosavadní život naruby a dovede ji k zásadnímu přehodnocení pohledu na lidi kolem sebe.
Uznávaná autorka sci-fi brilantně namíchala příběh, který spojuje to nejlepší z napínavé detektivky a romantické komedie.

"Willisová je autorkou, která dokáže vytvořit zápletku jako Agatha Christie a dostat do svých knih obdivuhodný švih a styl Prestona Sturgese."
- The Washington Post

Informace o sortimentu
Podnázev Dobře si rozmysli, co si přeješ
Název v originále Crosstalk
Druh sortimentu Kniha
Autor Connie Willisová
Překladatel Drahomíra Michnová
Značka Metafora
V prodeji od 26.07.2017
Rok vydání 2017
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 13.4 x 20.8 x 4.7 cm
Hmotnost 0.65 kg
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Počet stran 504
ISBN 978-80-7359-516-6
EAN 9788073595166
Interní kód 0238012
Produktový manažer Martina Opartyová (martina.opartyova@knihcentrum.cz)