Tiskový zákon Komentář 2. vydání

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788071794509
Beckovy texty zákonů s komentářem
Značka: C.H.BECK

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
650 Kč
650 Kč
Anotace
Publikace obsahuje již druhé vydání komentáře k tiskovému zákonu a je doplněna o související předpisy a judikaturu, která přibližuje rozhodovací praxi českých soudů a Evropského soudu pro lidská práva v oblasti realizace svobody projevu.
Komentář pojednává o povinnostech vydavatelů při vydávání periodického tisku, a to jak před započetím vydávání, v návaznosti na evidenci periodického tisku na Ministerstvu kultury, tak při samotném vydávání, souvisejících s povinnými údaji a povinnými výtisky. Obsahem jsou i otázky odpovědnosti za obsah periodického tisku a obsah reklamy a inzerce. Zvláštní pozornost je věnována institutům práva na odpověď a dodatečné sdělení. Výklad zahrnuje nové poznatky od zavedení těchto prostředků ochrany osob a přináší i novou judikaturu významnou pro tuto oblast. Objasněn je i význam ochrany zdroje informací, který je nezbytným prostředkem zajišťujícím podmínky pro realizaci svobody projevu.
Publikace je praktickou pomůckou pro praxi.Ocení ji nejen vydavatelé a právníci, ale i pracovníci státní správy, samosprávné orgány a v neposlední řadě i zaměstnanci firem působících v oblasti public relations. Posloužit může i široké veřejnosti, zejména v souvislosti s uplatňováním práva na odpověď a dodatečné sdělení.
Informace o sortimentu
Podnázev Beckovy texty zákonů s komentářem
Druh sortimentu Kniha
Autor Helena Chaloupková
Značka C.H.BECK
V prodeji od 01.10.2009
Rok vydání 2006
Pořadí vydání 2. vydání
Rozměry 13.0 x 19.5 x 2.0 cm
Hmotnost 0.35 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 364
ISBN 80-7179-450-3
EAN 9788071794509
Interní kód 0099389
Produktový manažer Tereza Wawreczková (tereza.wawreczkova@knihcentrum.cz)