Virál

Série: Thrill
Pevná s přebalem lesklá
EAN:9788074734762
Značka: Kniha Zlín

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
349 Kč
349 Kč
Anotace
Lea a její adoptivní sestra Su jsou skoro stejně staré, ale odmalička představují naprosté protiklady: zatímco Lea je rebelka a prudká povaha, Su je vzorná dcera a příkladná studentka. Když se společně vydají na Mallorcu do prázdninového rezortu Magaluf, který je proslulý svými kluby a nevázaným nočním životem, má jejich matka Ruth starost především o Leu. Z výletu se však nevrátí Su.

Su je na útěku, skrývá se, pronásledována strachem a výčitkami svědomí. Někdo totiž natočil video, na němž pod vlivem drog provozuje orální sex postupně s dvanácti muži. A tohle video se nezadržitelně šíří po internetu. Ruth, matka obou dívek a úspěšná glasgowská soudkyně, zuří. Jak se něco takového vůbec mohlo stát a jak lze něco takového zastavit? Jakou roli v celé věci sehrála Lea? Dokáže Ruth překročit hranice zákona a potrestat muže, kteří využili situace a Su takhle zneužili? A dokáže svou milovanou dceru dostat zpátky domů, když se Su brání jakémukoliv kontaktu a zametá za sebou stopy?

Svižně napsaný thriller, který se na pozadí psychologicky dobře vystavěného příběhu zamýšlí nad riziky, kterým můžeme být vystaveni v době sociálních sítí a rychlých komunikačních technologií, a pokládá znepokojující otázky po morálních hodnotách i právu ochrany soukromí.

Informace o sortimentu
Název v originále Viral
Druh sortimentu Kniha
Autor Helen Fitzgeraldová
Překladatel Lukáš Novák
Značka Kniha Zlín
V prodeji od 05.10.2016
Rok vydání 2016
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 13.8 x 20.8 x 2.0 cm
Hmotnost 0.38 kg
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Počet stran 256
Edice Thrill
ISBN 978-80-7473-476-2
EAN 9788074734762
Interní kód 0212504
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)