Zbavte se zvyku být sami sebou

Brožovaná bez přebalu lesklá
Jak se zbavit starého způsobu myšlení a vytvořit si novou mysl
Značka: ANAG

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
359 Kč
359 Kč
Anotace

Nejste odsouzeni svými geny a pevně zakořeněnými zvyky po zbytek svého života. Formuje se nová věda, která opravňuje všechny lidské bytosti k vyvoření reality, kterou si zvolí.

Přemýšleli jste někdy, co je mezi vědou a duchovnem?
V knize Jak se stát sám sebou kombinuje renomovaný autor, řečník, výzkumník a chiropraktik Dr. Joe Dispenza oblasti kvantové fyziky, neurologie, chemie mozku, biologie a genetiky, aby ukázal, co je opravdu možné. Dr. Dispenza činí starověké chápání srozumitelnějším a vyplňuje mezeru mezi vědou a duchovnem. Díky jeho seminářům a přednáškám používají principy „změny zevnitř“ tisíce lidí v mnoha zemích.

Změňte svůj život
Nezískáte jen nezbytné znalosti ke změně jakéhokoliv svého aspektu, ale budete se učit krok za krokem používat to, co se dozvíte, abyste vytvořili viditelné změny ve svém životě. Jakmile se odpoutáte sami od sebe a opravdu změníte své myšlení, nebude váš život nikdy stejný!

Informace o sortimentu
Podnázev Jak se zbavit starého způsobu myšlení a vytvořit si novou mysl
Druh sortimentu Kniha
Autor Joe Dispenza
Značka ANAG
V prodeji od 13.10.2015
Rok vydání 2015
Pořadí vydání 1. vydání
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 330
Interní kód 0192192
Produktový manažer Tereza Wawreczková (tereza.wawreczkova@knihcentrum.cz)