Život nemá zpátečku

Brožovaná bez přebalu lesklá
EAN:9788085996425
Evoluce vědomí, duchovní růst a rodinné konstelace
Značka: Ježek

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
329 Kč
329 Kč
Anotace

Kam nás vede život? Jak se dostat do kontaktu a do souladu s tím, kdo jsme? Jak ovlivňuje vědomí naší doby náš vlastní pohled na svět? Co svazuje, formuje a proměňuje naše osobní vědomí? Jak se navzájem ovlivňují proces kolektivního a osobního růstu?

Těmito otázkami se Wilfried Nelles v této knize zabývá. Srozumitelným a názorným jazykem načrtává mapu vědomí a jeho vývoje, která slouží nejen jako dobrá orientace, ale zároveň osobně zasahuje. Na pozadí této mapy pak ukazuje, jakou roli v procesu duchovního rozvoje vědomí hraje terapie v obecném smyslu, a zvláště pak rodinné konstelace. Vypracovává při tom novou teorii a praxi rodinných konstelací sloužících duchovnímu růstu. "Svůj život směřujeme podle toho, co na nás čeká a co nám přichází vstříc, a ne podle toho, odkud pocházíme. Pokud tento pohyb plně následujeme, nezastavíme se u Ne, nýbrž přejdeme k přijetí toho, co přichází. A tak zůstaneme ve spojení s Celkem."

Dr. Wilfried Nelles, ročník 1948, působil 12 let jako vědecký a pedagogický pracovník na poli sociálních věd, než se začal věnovat terapii. V roce 1996 se setkal s rodinnými konstelacemi a od té doby se jeho profesní život točí výhradně kolem nich. Je autorem mnoha knih a vede semináře a výcviky v Německu, v Evropě, v Asii a v Americe. V průběhu let se jeho práce od klasických konstelací dále vyvinula a zhustila do "Pohybů duše" a dalších, plynoucích forem konstelací s duchovním zaměřením.

Informace o sortimentu
Podnázev Evoluce vědomí, duchovní růst a rodinné konstelace
Název v originále Das leben hat keine Rückwärtsgang
Druh sortimentu Kniha
Autor Wilfried Nelles
Překladatel Petra Pejchalová
Značka Ježek
V prodeji od 08.11.2017
Rok vydání 2010
Pořadí vydání 1. vydání
Rozměry 15.5 x 21.2 x 2.1 cm
Hmotnost 0.30 kg
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 216
ISBN 978-80-85996-42-5
EAN 9788085996425
Interní kód 0236117
Produktový manažer Jana Hulová (jana.hulova@knihcentrum.cz)
Vývoj ceny