Film

Zpívánky

DVD
EAN:099925707897
Značka: Supraphon

Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. Nastavte si Hlídacího psa, abyste byli informování o případné změně.

Dostupnost: Vyprodáno
319 Kč
319 Kč
Anotace

Hrají a zpívají Jitka Molavcová, Jiří Lábus, Luděk Sobota, Jaromír Hanzlík, Josef Dvořák, Luděk Munzar, Ladislav Mrkvička,  Tatjana Medvecká, Miloš Nesvadba, Světlana Nálepková, Ondřej Pavelka, Jana Paulová, Libuška Šafránková, Martin Stropnický Ondřej Havelka, Jitka Asterová, Oldřich Vízner, Miroslav Donutil,  Pavlína Filipovská, Rudolfové Hrušínští a další
Režie Josef Vondráček
Zpívánky jsou nesmírně populárním pořadem České televize, vysílaným již několik desetiletí denně před Večerníčkem. Lidovou píseň vždy představí v malém příběhu některý z oblíbených herců, naučí děti slova a melodii a pak si ji všichni společně zazpívají. V repertoáru Zpívánek jsou všechny nejznámější písničky (Já mám koně, Travička zelená, Šel zahradník do zahrady, Já do lesa nepojedu, Andulko šafářova, Pec nám spadla, Žádný neví jako já, Kalamajka,  Střelil táta sojku, Kdyby byl Bavorov, Na bílé hoře, Šla Nanynka do zelí, Na to pražským mostě, Já mám malovanou vestu…). Náš výběr se soustředil na zvláště zdařilé hudební scénky, poučné, humorné a zajímavé nejen pro děti, ale i jejich rodiče.
Populární pořad České televize, určený dětem. Lidové písně obrazem i zvukem ve hravé interpretaci známých herců
 

Informace o sortimentu
Druh sortimentu DVD
Interpret Libuše Šafránková
Interpret Ladislav Mrkvička
Značka Supraphon
Rok vydání 2009
Pořadí vydání 1. vydání
Vazba DVD
Poslední dotisk 05/2017
EAN 099925707897
Interní kód 0236938
Produktový manažer Lena Linda Knop-Kostková (lena.knop-kostkova@knihcentrum.cz)
Vývoj ceny